KONU TEKNOLOJİ İSE ÇÖZÜM İSSE

Firmamız 2006 yılından bu yana Antalya’da zayıf akım sistemleri alanında  faaliyet  göstermektedir.  Neptün Elektronik olarak kurucumuz İsmail DALKIRAN tarafından   teknolojik çözümler üzerine hizmet vermeye başlamış ,  O günden bu güne kadar geçen süre zarfında konusunda uzman çalışanlarımızın 2006 yılında bir araya gelmesi ile kurulan İSSE GROUP şirketimiz teknolojik gelişmeleri takip ederek yeniliklerden sürekli haberdar olmak ve bu gelişmeler doğrultusunda teknik personelimize eğitimler aldırmaktadır. Grubumuzda çalışan bireyler birbirlerinden görev ve sorumlulukları açısından farklı olmakla beraber; onur, anlam ve insan hakları yönünden eşittirler.

Ayrıca AR-GE yatırımları yaparak gelişim sürecini sürekli takip etmektedir. Yeni çıkan gelişmeleri tüm müşterilerimiz için değerlendirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam cevap veren ve maliyetleri düşüren hizmetler vermektedir.. Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile, işletmelerin ihtiyaçlarını anlayarak çözmek için konu teknoloji ise çözüm İSSE sloganıyla emin adımlarla birçok konuda hizmet vermekteyiz .

Bu konular sırasıyla;

a. Profesyonel Uydu Yayın (SMATV) Sistemleri
b. Profesyonel İnteraktif IP Uydu Yayın Sistemİ
c. Ses ve Işık Sistemleri
d. Güvenlik,Alarm ve Yangın Algılama Sistemleri
e. Bilgi Teknolojileri Çözümleri
f. Fiber Optik Altyapı Çözümleri’dir

MİSYON & VİZYON

Misyonumuz, vizyonumuz doğrultusunda ortaya çıkan gelişmeleri tüm müşterilerimiz için değerlendirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam cevap veren ve maliyetleri düşüren hizmetler verebilmektir.

Vizyonumuz teknolojik gelişmeleri takip ederek yeniliklerden sürekli haberdar olmak ve bu gelişmeler doğrultusunda teknik personelimizi eğitmektir. Ayrıca AR-GE yatırımları yaparak gelişim sürecini sürekli takip edebilmektir.